Dlaczego my?

  Opisz problem i wypełnij formularz. Podaj jak najwięcej szczegółów.


Opisz problem na formularzu


Możesz dołączyć dokumenty


Otrzymasz wycenę w 2-3h

--> Wypełnij Formularz

  Do formularza możesz dołączyć zdjęcia lub skany dokumentów.

  W ciągu 2-3 godzin otrzymasz bezpłatną wycenę porady od prawnika.

Dlaczego warto skorzystać z porady online

Współpracujący z naszym serwisem prawnicy, to profesjonaliści świadczący usługi na najwyższym poziomie. Nadzór merytoryczny nad serwisem sprawuje Kancelaria Prawna REOR. Porady są udzielane przez radców i adwokatów, a treść korespondencji z prawnikiem jest w pełni bezpieczna i podlega prawnej ochronie nawet przed ujawnieniem organom ścigania (np. policji, prokuraturze). Połączenia z naszymi serwerami są szyfrowane co symbolizuje  w pasku przeglądarki. Ochrona prywatności i bezpieczeństwo to nasz priorytet, dlatego nie wymagamy podawania danych osobowych (możesz zadać pytanie anonimowo). Korespondencja jest poufna, a dostęp do niej ma tylko prawnik prowadzący Twoją sprawę. Twój formularz z opisem sprawy zostanie przesłany bezpośrednio do prawnika, który dokona wyceny usługi. Wycena jest całkowicie darmowa. Jeśli zaakceptujesz wycenę i zdecydujesz się na opłacenie usługi (przelewem online lub wpłatą na rachunek bankowy), w ciągu 3-4 godzin otrzymasz:

 

  • rzetelną oraz obiektywną informację dotyczącą Twojej sprawy(problemu), opartą na najnowszym orzecznictwie i aktualnych przepisach prawa;

  • indywidualnie sporządzony dokument (np. pozew, apelację, umowę, itp.) jeśli zamówisz usługę z pismem;

  • możliwość zadania prawnikowi w terminie 7 dni od opłacenia porady bezpłatnych dodatkowych pytań. 

  • dostęp online 24h do porady udzielonej przez prawnika.

 

Ceny poszczególnych usług świadczonych przez prawników są transparentne, bez ukrytych opłat. Wycena jest kompleksowa i dostosowana do stopnia zawiłości sprawy. 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Baza Porad